як називаєтья повнометражний мультфільм в якому була війна між людьми і ящероподібними монстрами але війна заеінчилась бо двоє із них були закохані в один одног?

КиноМультфильмыУкраина
Діана Тутко
Пикейный жилет  · 4 июн 2019

Мультфільму такого не пам'ятаю, а фільм такий був, американський, називався "Ворог мій", вийшов в 1985 році. На ті часи дуже хороша фантастика. Йшов в радянському прокаті.