Есть ли в Украине места, свободные от светового загрязнения, дабы увидеть красивейшее звездное небо, словно в пустыне Калифорнии?

Мода и красотаКосмос+3
Felicette
IT, телеком, телефония, базы данных, интеграционные решения, естествознание, образование  · 17 февр 2019

На жаль, не можу сравнї це з Каліфорнійської пустелею, тому що не бував там, але я був в закарпаття. Воловець, Міжгір'я і так далі. Спостереження неба з вершини гори (навіть не дуже високої) незрівнянно краще, тому що при цьому віддаляється горизонт.

Моя рекомендація для України — безсумнівно Карпатські гори.

Переваги (крім відсутності світлового забруднення):

  • широкий горизонт
  • близькість населених пунктів
  • наявність підйомників до вершини гори (наприклад, поблизу села Пилипець є таке чудове місце)