Лёша Онойко
июнь 2016.
950

Украiномовнi користувачi TheQuestion, чи не хотiли б ви створити украiномовний сегмент сайту? Де б ми могли запитувати та вiдповiдати рiдною мовою.

Ответить
Ответить
Комментировать
2
Подписаться
1
5 ответов
Поделиться

Ні, не хотів би. Бо є приклад україномовної вікіпедії. Не цікава, меньш наповнена за російську та взагалі дизайн ніякий. ( 16 місце та 7-е місце відповідно по кількості статей). Крім того у данному випадку використання мови веде до певної ізоляції, адже росіян тут конкретно більше за українців.

P.S. Единим вагомим плюсом буде можливість попрактикуватися у рідній мові, адже мені її (практики), трохи бракує.

Виктор Руденкоотвечает на ваши вопросы в своейПрямой линии
20
-6
Прокомментировать

Я вважаю, що українськомовний сегмент iнтернету ще певною мiрою не склався. Бiльшiсть користувачiв використовує російськомовні ресурси саме через те, що в ним немає аналогів українською.

Також треба сказати, що майже всі українці розуміють російську, тож усім буде легше використовувати thequestion.ru тількі тому, що він має набагато більший обсяг аудиторіі, та, як наслідок, більше людей здатні відповісти на питання з професіональних та специфічних тем.

Денис Крахмалёвотвечает на ваши вопросы в своейПрямой линии
7
0
Прокомментировать

На жаль, я дуже погано розмовляю, поэтому отвечу по-русски) 

Это был бы очень интересный эксперимент, мне кажется, потому что существенная аудитория сайта из Украины.

4
-2

Здравствуйте, Юрий. Снова к Вам за помощью. У меня почему-то перестали открываться Уведомления. Что делать?

0
Ответить
Прокомментировать

Як на мене, то цікавіше коли питання доступне більшій частині аудиторії ресурсу, адже так автор отримає більшу кількість цікавих відповідей від різних за своїм світоглядом людей. Навряд серед україномовної аудиторії ресурсу знайдеться достатня кількість людей із цікавими питаннями й спеціалістів, які можуть дати на них розгорнуту відповідь.

1
0
Прокомментировать

Льоша, не повіриш, але Я за те, щоб цей сайт був тільки англійською мовою.) Англійська мова - мова міжнародного спілкування.) Етнокультурний регіон/сегмент, може сущетвовать окремо, як заповідник.) Але загальна платформа повинна бути англійською мовою.) Як шведський в Швеції.) Там тільки кожен 10 не знає англійської мови.)

2
-2

icнувати*.)

-1
Ответить
Прокомментировать
Ответить
Читайте также на Яндекс.Кью
Читайте также на Яндекс.Кью